Tilsyn & evaluering

Tilsynsførende:
Bjarne Møller
Møllestensparken 49
4300 Holbæk

Tlf.: 6150 1414
Mailadr.: bjarnep1@gmail.com

Bjarne er uddannet lærer og arbejder ved VUC/FUG. Han har desuden en diplomuddannelse i matematik og ledelse samt en naturvejllederuddannelse.

Bjarne har tidligere været tilsynsførende ved Hellested Friskole.

Druestrup Friskoles bestyrelse pr. april 2023

Jeanette Dahl Henriksen, formand – jeanette.henriksen@druestrupfriskole.dk Christel Crone Nielsen, næstformand – Christel.nielsen@druestrupfriskole.dk   Tonny Grønne – Tonny.groenne@druestrupfriskole.dk
Marie Rørbæk – Marie.roerbaek@druestrupfriskole.dk   
Torben Stryg – Torben.stryg@druestrupfriskole.dk                                                   
Therese Nørgaaard Køthemann – Therese@druestrupfriskole.dk
Mikkel Nilars – Mikkel.nilars@druestrupfriskole.dk